‘Çmendet’ Manchester United, po ia rrëmben Griezmannin nga duart Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Çmendet’ Manchester United, po ia rrëmben Griezmannin nga duart Barcelonës

12:39 | 13 Qershor 2019

Manchester United do të përpiqet të rrëmbejë transferimin e shumëpritur të Antoine Griezmann në Barcelonë, pretendon The Sun, përcjell ORAinfo.

Reds shpresojnë të përfitojnë nga vonesa e Barçës në bërjen zyrtare të lëvizjes me qasjen e tyre, e cila mund të arrijë më shumë se 95 milionë funte (120 milionë dollarë).

PSG po vëzhgon me vëmendje edhe mungesën e aktivitetit në favor të Atletico Madridit.

Griezmann në anën tjetër, ka konfirmuar se do të lë Atletico Madridinl por nuk ka bërë të qartë destiancionin e tij të ri.

Ndërkaq, negociatat ndërmjet Griezman dhe Barcelonës kanë ngecur kohën e fundit. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!