“Çmendet” Milan, e do futbollistin që ka shënuar vetëm një gol – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çmendet” Milan, e do futbollistin që ka shënuar vetëm një gol

19:49 | 05 Shkurt 2019

“Çmendet” Milan, e do futbollistin që ka shënuar vetëm një gol

AC Milan dhe Inter janë të dy duke kërkuar të nënshkruajnë mesfushorin e Bordeaux, Aurelien Tchouameni, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Francezi 19-vjeçar ka bërë 15 paraqitje të përgjithshme për Bordeaux këtë sezon, duke shënuar një gol.

Milan thuhet se ka bërë ofertën e Janarit për Tchouameni të refuzuar, por ata do të kthehen për mesfushorin në verë, së bashku me rivalët e tyre të qytetit./ORAinfo/

Komento: