“Çmendet” Napoli, ofron 50 milionë euro për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Çmendet” Napoli, ofron 50 milionë euro për yllin e madh

16:20 | 12 Qershor 2019

Napoli, është duke përgatitur një ofertë 50 milionë euro për yllin PSV, Hirving Lozano.

Mesfushori i Meksikës ka qenë i lidhur ngushtë me një interesim nga Barcelona dhe Manchester United gjatë vitit të kaluar në sajë të shfaqjeve të tij mbresëlënëse për klubin dhe vendin, përcjell ORAinfo.

Por La Gazzetta dello Sport pretendon se Napoli është duke shpresuar që të transferojë 23-vjeçarin këtë verë duke paguar PSV € 50m euro për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!