“Çmendet” PSG, ofron 100 milionë për yllin e Ancelottit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çmendet” PSG, ofron 100 milionë për yllin e Ancelottit

21:42 | 25 Janar 2019

Agjenti i famshëm i futbollit, Claudio Anellucci ka kritikuar PSG për përpjekjen për të shpenzuar 100 milionë euro në yllin e Napolit ,Allan.

Anellucci po bisedonte me RMC Sport në shfaqje kohët e fundit dhe ai u pyet për përpjekjet e PSG-së për nënshkrimin e Allan përcjell ORAinfo.

“Ne ishim përballur me çmenduri totale: nëse duhet të shpenzoj 100 milionë euro bëj atë për një lojtar që përmirëson standardin, të cilin Allan nuk e bën.

“Mesfushori i Napolit është shumë i fortë, por do të ishte çmenduri nga ana e PSG-së. Napoli duhet të vjen keq për shkak se me 70-80 milionë mund të blejnë lojtarë të mirë”, ka thënë ai./ORAinfo/

Komento: