“Çmendet” Reali, ofron 350 milionë për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çmendet” Reali, ofron 350 milionë për yllin e madh

14:21 | 12 Janar 2019

Real Madrid kanë paralajmëruar se do të duhet të paguajnë 350 milionë euro për të rrëmbyer yllin e Tottenham Harry Kane, raporton AS përcjell ORAinfo.

Ekipi spanjoll ka qenë i lidhur ngushtë me sulmuesin 25-vjeçar dhe ka nevojë për të sjellë një sulmues të ri pas largimit të Cristiano Ronaldos.

Gazeta njofton se Madridi bëri kontakt me Spurs në dhjetor për të marrë një përgjigjeje se sa do të dëshironte Premier Liga për yllin anglez.

Por Spurs shpreson se çmimi i tyre masiv i kërkuar do ta paralajmërojë Madridin pasi ata mbeten të vendosur për të mbajtur yllin e tyre./ORAinfo/

Komento: