“Çmendet” Reali, ofron tre lojtarë për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Çmendet” Reali, ofron tre lojtarë për yllin e madh

10:42 | 14 Gusht 2019

Real Madrid ,thuhet se ka ofruar sa më shumë tre lojtarë në Paris Saint-Germain në mënyrë që të nënshkruajë Neymar.

Braziliani dëshiron të largohet nga Parc des Princes gjatë afatit kalimtar të verës, duke lënë Realin dhe Barcelona për ta luftuar atë për nënshkrimin e tij, përcjell ORAinfo.

27-vjeçari do të preferonte të sigurojë një ribashkim me këtë të fundit, edhe pse është e paqartë nëse gjigantët katalanas janë në gjendje të financojnë një marrëveshje për sulmuesin.

Sidoqoftë, sipas The Sun, Real kanë bërë lëvizjen e tyre duke ofruar Marcelo, Raphael Varane dhe Isco për kampionët e Ligue 1.

Raporti sugjeron që të tre lojtarët janë vënë në dispozicion në mënyrë që Real të përmbushë pagat e Neymar, i cili gjoja mund të arrijë 700,000 £ në javë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!