“Çmendet” Spalletti po rrëmben dyshen e “frikshme” të Realit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çmendet” Spalletti po rrëmben dyshen e “frikshme” të Realit

17:37 | 31 Dhjetor 2018

Luka Modric dhe Tony Kroos janë dy objektivat e mëdha për Interin këtë verë, raportojnë Corriere Dello Sport përcjell ORAinfo.

Shefi ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta është i gatshëm të ndërtojë një ekip të aftë për të konkurruar për titullin e Serie A dhe Ligën e Kampionëve.

Mesfushori i Lyon, Tanguy Ndombele, Sandro Tonali i Brescia, Nicolo Barella i Cagliarit dhe mbrojtësi i Atletico Madridit Diego Godin gjithashtu besohet të jenë në listën e tyre të ngushtë./ORAinfo/

Komento: