“Çmendet” Valverde, po sjellë në Barcelonë sulmuesin vetëm 21 vjeçar

09:47 | 16 Janar 2019

Barcelona është e gatshme të paguajë 35 milionë euro për të nënshkruar Luka Joviç nga Eintracht Frankfurt, raporton Cadena Cope përcjell ORAinfo.

Skuadra e Camp Nou është në kërkim të një sulmuesi të ri për të zëvendësuar Luis Suarez pas largimit nga Munir El Haddadi.

Menaxheri i përgjithshëm i Barcelonës Pep Segura ka shtyrë klubin të nënshkruajë me futbollistin serb dhe ata do të bëjnë një ofertë për verën që po vije./ORAinfo/

Komento: