Conte ia bën bajat të gjithëve me transferimin e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Conte ia bën bajat të gjithëve me transferimin e ri

21:48 | 11 Korrik 2019

Antonio Conte e ka gati transferin e ri.

Mund të thuhet se telenovela Barella-Inter ka mbërritur te titrat dhe te fundi ilumtur!

Sipas asaj që njofton “Sky” dhe eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio, sonte në mbrëmje ka ardhur edhe shtrëngimi i duarve mes Cagliarit dhe Interit për kryerjen e kësaj lëvizje të rëndësishme dhe transferimin e mesfushorit të talentuar te zikaltërit.

Madje, pritet që të kryejë vizitat mjekësore që sonte ose maksimumi nesër për të udhëtuar më pas drejt Luganos, ku ndodhet ekipi bashkë me Antonio Conten.

Formula e transferimit: rreth 45 milionë euro të përfshira mes huazimit dhe detyrimit për blerje. Barella pritet që të rmosë për pesër vitet e ardhshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!