Conte ia “terron” Realit, po ia merr tre lojtarë

17:06 | 07 Qershor 2019

Interi i Antonio Contes e ka ndërmend të përforcohet për sezonin e ri.

Gjiganti nga Serie A ka shprehur interesim për tre lojtarë të Real Madridit, zbulon Calciomercato, përcjell ORAinfo.

Antonio Conte do të jetë i prirur për të marrë Mateo Kovacic, Nacho dhe Marco Asensio nga Blancos.
Pas ardhjes të trajnerit italian, Inter mendon të bëjë revolucion pasi që synon të arrijë sukses edhe në Champions League./ORAinfo/

Komento: