Conte-Milan, vjen lajmi i “çmendur”

16:13 | 23 Dhjetor 2018

Duket se Gattuso i ka ditët e numëruara te Milani.

Sipas Sportmediaset, Wenger dhe Donadoni nuk janë opsionet e vetme për të zëvendësuar Gattuso në Milano përcjell ORAinfo.

Në fakt, Rossonerët vazhdojnë të ëndërrojnë për Conte, ose tashmë në janar ose në verë.


Elliott, pronarët, duan një emër të madh dhe nëse ka ndonjë mundësi, një përpjekje do të bëhet menjëherë.

Rossonerët kanë kohë që janë duke e vëzhguar trajnerin italian që ka kohë që është pa punë./ORAinfo/

Komento: