Conte po rikthehet në futbollin italian? Do të befasoheni me skuadrën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Conte po rikthehet në futbollin italian? Do të befasoheni me skuadrën

23:56 | 20 Mars 2019

Roma është skuadra e cila e ‘ëndërron’ Antonio Conte.

‘Corriere della Sera’ shkruan se skuadra e Romës po e ëndërron angazhimin e Contes në skuadër nga sezoni i ri.

Roma tani për trajner ka të angazhuar Claudio Ranierin, i cili pritet të largohet pas përfundimit të këtij sezoni.

Conte në anën tjetër është i papunë që pas shkarkimit nga Chelsea.

Trajneri italian gjithashtu po pëlqehet edhe nga Inter.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!