Conte vjen me transferim gjigant nga Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Conte vjen me transferim gjigant nga Real Madrid

16:07 | 12 Qershor 2019

Mateo Kovaçiç thuhet se do të kthehet në Inter pas përfundimit të sezonit të tij te Chelsea, pasi nuk ka vend për të në Real Madrid.

Mesfushori e kaloi këtë sezon me kredi në Stamford Bridge dhe bëri 51 paraqitje konkurruese, duke kontribuar me dy asistime, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, Chelsea nuk pritet për të blerë kroatin, ndërsa Real Madridi nuk mund t”i garantojë kohën e lojës.

Sipas Tuttosport, Inter janë të gatshëm të përfitojnë nga situata dhe ta sjellin Kovaçiçin në San Siro, klubin që ka lënë në 2015./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!