Courtois e do yllin e madh te Reali, nuk është Neymar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Courtois e do yllin e madh te Reali, nuk është Neymar

23:38 | 02 Shkurt 2019

Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois, ka thënë se ai do të preferonte më shumë yllin belg Eden Hazard në Bernadeu se Neymar.

Dyshja në fjalë ka qenë të lidhur me lëvizjet në Los Blancos në verë, por duke pasur parasysh koston e tyre të madhe, ende asgjë nuk është bërë zyrtare përcjell ORAinfo.

“Unë do të zgjedh Eden, natyrisht. Më pëlqen vërtet, por zgjedhja është në bord, “tha ai.

“Unë nuk e di se çfarë do të ndodhë. Kjo nuk është një pyetje për mua, por për kryetarin dhe menaxhmentin”, ka thënë portieri më përvojë./ORAinfo/

Komento: