Coutinho po largohet nga Barcelona, mësohet skuadra e tij e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Coutinho po largohet nga Barcelona, mësohet skuadra e tij e re

09:41 | 16 Prill 2019

Barcelona që nga vera nuk do ta ketë më pjesë të skuadrës Philippe Coutinhon.

Barcelona nuk llogaritë në shërbimet e Philippe Coutinhos, andaj do të shitet gjatë afatit kalimtar veror.

PSG është e interesuar që ta transferojë brazilianin, pasi është dëshira e Neymarit që të luajnë së bashku.

Por, skuadra franceze duhet ta shet Kylian Mbappen, nëse dëshiron ta transferojë Coutinhon nga Barcelona.

PSG duhet t’i paguajë 130 milionë euro për ta transferuar brazilianin nga katalonasit, gjersa po hetohet nga FIFA për shkelje të rregullit financiar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!