Dafina e zhytur në luks, s’do të besoni sa ka paguar vetëm për një veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dafina e zhytur në luks, s’do të besoni sa ka paguar vetëm për një veshje

23:51 | 12 Korrik 2020

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E për këtë ajo duket se shpenzon shumë pasi vetëm për këtë veshje ajo ka paguar 1707 euro./ORAinfo/

Komento: