Dafina ndryshon sërish pamjen, nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dafina ndryshon sërish pamjen, nuk do ta njihni

14:44 | 01 Shtator 2019

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet sërish me një pamje të re dhe të veҫantë./ORAinfo/

Komento: