Dafina Zeqiri ‘ndez’ rrjetin, zbulon më shumë se ҫ’duhet me foton e fundit

22:17 | 05 Qershor 2019

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket shumë provokative me formën se si ka pozuar./ORAinfo/

Komento: