Dalin detaje të reja për personin që u gjet i vdekur në Mitrovicë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin detaje të reja për personin që u gjet i vdekur në Mitrovicë

11:12 | 10 Maj 2020

Policia jep detaje për personin që u gjet i vdekur në Mitrovicë.

Të shtunën në fshatin Zhabar të Mitrovicës ështëe gjetur një person pa shenja jete

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, vik.tima është gjetur pa shenja jete, ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore, prokurori dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen.

“Trupi i pajetë i vik.timës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, theksohet në raportin e policisë.

Komento: