Dalin fakte, lojtari i Juves konfirmon transferimin në “Old Trafford” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin fakte, lojtari i Juves konfirmon transferimin në “Old Trafford”

17:39 | 09 Shkurt 2019

Manchester United ka ndjekur sulmuesin e Juventusit, Douglas Coast për disa muaj dhe vetë lojtari tani ka shtuar disa karburant për thashethemet që e lidhin atë me një lëvizje të Old Trafford, përcjell ORAinfo.

Sot, 28-vjeçari pëlqente një artikull nga një sajt i lajmeve Sport Musing në Twitter, i cili raportoi interesimin e Manchester United për lojtarin dhe planin e tyre për të bërë një ofertë për yllin e Juventusit.

Kjo do të thotë se ai do të pranojë ta vesh fanellën e Djajve të Kuq./ORAinfo/

Komento: