Dalin pamje të reja nga ngjarja tragjike në Istog

19:13 | 27 Dhjetor 2018

Ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, në qytetin e Istogut.

Ka ndodhur një plaçkitje në filialin e një banke, ku si pasojë në vendin ngjarjes ka mbetur pa shenja jete i dyshuari dhe një pjesëtar i Policisë.

Si pasojë e plagëve të marra, pjesëtari i policisë më vonë ka ndërruar jetë.

Më poshtë mund të ndiqni pamjet nga koha kur i dyshuari po mbante peng disa persona brenda bankës.

https://www.youtube.com/watch?v=ut1qMPhDucI

Komento: