Dalin pamje të rënda nga aksidenti tragjik në magjistralen Pejë-Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin pamje të rënda nga aksidenti tragjik në magjistralen Pejë-Prishtinë

09:57 | 06 Maj 2020

Pamje të rënda nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Vik.tima ishte Qerkin Dobruna nga fshati Llozicë.

Dje (e martë) në mesditë, një person humbi jetën në një aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, në afërsi të Kijevës.

Vik.tima ishte Qerkin Dobruna nga fshati Llozicë.

Lajmi net ka siguruar pamjet e aksidentit ku shihet vetura e të ndjerit teksa godet veturën tjetër me një shpejtësi shumë të madhe.

Në vendin e ngjarjes qytetarët shpejtojnë për të ndihmuar, mirëpo nuk arrinë ta shpejtojnë.

Ndërsa një person, nga vetura që u godit, del nga vetura dhe humb ndjenjat në asfalt.

Kujdes, pamje të rënda.

Komento: