Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë

09:46 | 14 Shkurt 2019

Dalin pamjet se si doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë.

Aksidenti tragjik deri tani, sipas raportimeve të mediave në Maqedoni, ka lënë të vdekur 14 persona dhe dhjetëra të lënduar

Kjo është fotografia e cila thuhet se autobusi ka dalë nga rruga. Rruga Shkup – Tetovë afër fshatit Llaskarcë, ku autobusi ka dalë në drejtim të kundërt e më pas ka rënë në rrugën e vjetër afër fshatit Llaskarcë ku humbën jetën 14 udhëtarë dhe shumë të lënduar, përcjell TS.

Ndryshe pas aksidentit tragjik sot dhe nesër në Maqedoni është ditë zie ndërsa tre ditë në Gostivar.

Trupat e viktimave vazhdojnë të qëndrojnë në obduksion e më pas do të identifikohen dhe në fund do t’u dorëzohen familjeve.

Komento: