Dalin pamjet: Kosovari humbi jetën në aksident duke qenë live në telefon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dalin pamjet: Kosovari humbi jetën në aksident duke qenë live në telefon

13:35 | 26 Shkurt 2019

Kosovari nga Prizreni humb jetën në Hungari, duke qenë live në telefon.

Një kosovar nga Prizreni ka humbur jetën mbrëmjen e së hënës, si pasojë e një aksidenti trafiku në Hungari

Vikt ima në momentin e aksidentit ishte në shpejtësi të madhe. E shpejtësia në të cilën ishte duke vozitur ia ka pamundësuar ta ndalojë makinën.

Mësohet se viktima është Beg Morina nga Hasi i Prizrenit, i cili ka humbur jetën në vend, ndërsa dy pasagjerë kanë mbetur të pla gosur në këtë aksident.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!