Dalin pamjet: Ky është i riu që humbi jetën nga aksidenti në Gjermani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dalin pamjet: Ky është i riu që humbi jetën nga aksidenti në Gjermani

16:45 | 01 Shtator 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Gjermani.

Një kosovar humbi jetën pas një aksidenti.

Të shtunën pasdite në qytetin e Huckelohven të Gjermanisë ndodhi një aksident trafiku, ku i vdekur mbeti një kosovar.

I ndjeri është Liridon Mustafa, 35 vjeç nga Mitrovica.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!