Dalin pamjet, ky person i bën bashkë në pushime Norën dhe Robertit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin pamjet, ky person i bën bashkë në pushime Norën dhe Robertit

15:00 | 15 Janar 2020

Stina e dimrit shfrytëzohet nga shumë këngëtarë që t’i kalojnë pushimet nëpër vend turistike.

Nora Istrefi sot ka publikuar pamje nga pushimet bashkë me Renee.

Këto ditë, ishte Robert Berisha ai i cili solli pamje në rrjete sociale nga pushimet në Bansko të Bullgarisë.

Bashkë me të ishte edhe vajza Renee, por duket se dyshen po e shoqëron edhe ish-bashkëshortja e Robertit, Nora, shkruan lajmi.

Kjo e fundit ka postuar video në rrjete sociale, teksa shihet bashkë me Reneenë duke skijuar, e që bën të dyshohet se ata po pushojnë bashkë.

Se cila është e vërteta, mbetet të kuptohet ditëve në vijim.

Shikoni këtë video të postuar nga Nora para pak orësh…

Komento: