Dalin pamjet, momenti kur Mc Kresha e puthë nusën para dasmorëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin pamjet, momenti kur Mc Kresha e puthë nusën para dasmorëve

08:18 | 16 Dhjetor 2019

Mbrëmë është martuar reperi i njohur kosovar, Mc Kresha.

Erzina Shehu dhe Kreshnik Fazliu i kanë dhënë fund beqarisë.

Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë sot në një nga restorantet e Prishtinës ku kanë ftuar edhe qindra persona, të pranishëm janë edhe figura të rëndësishme politike, shkruan lajmi.

Në rrjete sociale tani po qarkullojnë video dhe imazhe nga dasma e çiftit dhe në një video shohim edhe momentin kur reperi i dhuron puthjen e parë Erzinës si bashkëshorte.

Mc Kresha është një nga reperët shqiptarë më të spikatur ndër vite, gjersa Erzine njihet si menaxhere e rrjetit “Zara” në Prishtinë.

Komento: