Dalin pamjet nga varrimi i Sokol Halilit, familjarët e tij flasin me lot në sy e plot dhimbje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin pamjet nga varrimi i Sokol Halilit, familjarët e tij flasin me lot në sy e plot dhimbje

10:33 | 05 Dhjetor 2022

Varroset Sokol Halili, i cili vrau gruan e tij dhe pastaj veten. Kush mori pjesë në varrimin e tij?

Në oborrin ku para dy dite qëndronin 11 patrulla të policisë, këtë të diel familja Halili kishte një njoftim para shtëpisë. Aty ku Sokol Halili gjatë të Premtes i dha fund jetës, po qëndronte trupi i tij i pajetë.

Largimi i tij për herë të fundit nga shtëpia ishte i dhimbshëm për familjarët.

Të pikëlluar familjarë, miq e bashkë fshatarë po e përcillnin deri tek varrezat e fshatit për t’ia dhënë lamtumiren e fundit.

Kurorat që po mnanin në duar, kishin nga një mesazh të secilit anëtar të familjes.

Komento: