Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

13:18 | 14 Janar 2021

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë.

Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e saj, njëkohësisht, bashkëpunëtorin, Dj Geek.

Ata së bashku duket se janë duke i kaluar ca momente intime në bjeshkët e bukura të Kosovës, në këtë botë të ftohtë.

Dafina dhe Geek shihen në një ambient përallor e natyror duke u “shkrirë” për njëri-tjetrin.

Komento: