Dauti dhe Lola duke u puthur, kështu e uron Anita motrën për ditëlindje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dauti dhe Lola duke u puthur, kështu e uron Anita motrën për ditëlindje

19:44 | 12 Qershor 2019

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Lola sot po feston ditëlindjen e saj të 32-të, e për këtë ajo ka marrë urime të shumta.

E një ndër më të veçantit është urimi i Anitës për të, e cila ka zgjedhur foton më të bukur të Lolës dhe Dautit bashkë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!