Dauti feston ditëlindjen, Lola ia bën urimin më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dauti feston ditëlindjen, Lola ia bën urimin më të bukur

00:07 | 06 Prill 2020

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Është Lola ajo që nuk mungon asnjëherë me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar Dautin për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: