De Ligt – Juventus ja çka kishte ndodhur para disa muajve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

De Ligt – Juventus ja çka kishte ndodhur para disa muajve

18:21 | 11 Korrik 2019

Matthijs De Ligt pritet të transferohet në Juventus. Por ylli holandez thuhet se ka kërkuar transferimin tek Juventus qysh në janar të këtij viti.

Mediat holandeze raportojnë se mbrojtësi ka qenë i zellshëm në një lëvizje në Juventus që nga janari i kaluar, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave holandeze marrëveshja tani mes lojtarit dhe Juves është afër përfundimit dhe ka arritur në etapat finale, me vetëm detajet e vogla që janë lënë për t’u zgjidhur nga të tri palët e përfshira.

Njoftimi zyrtar i marrëveshjes mund të arrijë deri në këtë fundjavë, me të shtunën pritet të jetë data për të. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!