Dejgën dy vetura në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dejgën dy vetura në Prishtinë

09:58 | 09 Mars 2019

Dy vetura janë djegur mbrëmë në lagjen Tophane të Prishtinës.

Një veturë e modelit Fiat Punto është djegur tërësisht, ndërkaq vetura e tipit Golf 4 është djegur pjesërisht, shkruan indeksonline.

Nuk ka asnjë informacion se cili ishte shkaktari i këtij zjarri që kishte dëme materiale.

Me poshtë e gjeni edhe videon e këtij akti shqetësues.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!