‘Deklarata e Milanit është e gabuar’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Deklarata e Milanit është e gabuar’

12:30 | 15 Prill 2019

Legjenda e Interit, Beppe Bergomi komentoi mbi incidentin e fanellës që përfshinte yjet e Milanit Franck Kessie dhe Tiemoue Bakayoko të shtunën në mbrëmje.

Milan lëshoi një deklaratë për çështjen dje, por fjalët e përdorura nga gjigantët e Serie A nuk i pëlqyen legjendës italiane:

“Gattuso kishte një sjellje të madhe, si zakonisht, por klubi ishte i gabuar sepse e nënvlerësuan atë që ndodhi, pasi që duhet të respektohen simbolet”, ka thënë ai, përcjell ORAinfo.

Ai me këtë rast ka thënë fjal të mira edhe për mbrojtësinë e Milanit, Musacchion.

“A keni parë Musacchio-n? Ai përpiqet të marrë këmishën nga duart kur të kuptojë se çfarë po ndodh”, ka thënë ai. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!