Del forenzika në vendin ku u gjet i vdekur inspektori i Komunës së Prishtinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Del forenzika në vendin ku u gjet i vdekur inspektori i Komunës së Prishtinës

11:51 | 19 Dhjetor 2019

Forenzika në vendin ku u gjet i vdekur inspektori i Komunës së Prishtinës.

Një burrë ishte gjetur i vdekur në një pyll në afërsi të Liqenit të Badovcit mbrëmjen e së mërkurës.
Prokuroria ka deklaruar për Express se sipas dyshimeve të para të bëra në vendin e ngjarjes, vik’tima ishte qëlluar me ar’më zjarri.

E në vendin e ngjarjes për t’i bërë të gjitha analizat e nevojshme kanë dalë zyrtarë të forenzikës si dhe të Policisë së Kosovës.

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se vik’tima ishte inspektor i Komunës së Prishtinës.

Komento: