Dënohet rëndë David Beckhami, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dënohet rëndë David Beckhami, kjo është arsyeja

18:34 | 18 Mars 2019

David Beckham ka marr një lajm shumë të keq sot.

Ai ka pranuar sot një dënim të madh nga autoritetet angleze.

Më parë ishte ngritur një akuzë për ish anëtarin e Manchester United, pasi thuhej se ai kishte vozitur duke përdorur telefonin.

Ish lojtari i kombëtares së Anglisë ka pranuar se ka vozitur ‘Bentley’ e tij 100 mijë funtesh duke përdorur telefonin, shkruan ‘The Sun’.

Akuzën për David Beckham e kishte ngritur një kalimtar rasti, i cili kishte vërejtur atë duke përdorur ‘smartphone’ e tij.

Ai është ndëshkuar me minus gjashtë pikë në patentshoferin dhe me 200 mijë funte gjobë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!