Derby della Madonnina: Cesar jep parashikimin e “çmendur” të ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Derby della Madonnina: Cesar jep parashikimin e “çmendur” të ndeshjes

18:33 | 15 Mars 2019

Ish-portieri i Interit, Julio Cesar ka parashikuar që nerazzurrët të marrin një fitore 2-1 ndaj AC Milan të dielën.

Derbi i Milanit të dielën do të përcaktojë shumë gjëra për të dyja palët. Një humbje për Interin mund t’i shohë ato më larg nga tre të parët dhe ndoshta edhe me rrezikun e përfundimit brenda katërshes së madhe përcjell ORAinfo.

Cesar ka folur për Calciomercato dhe ai ka japë parashikimin e tij rreth lojës.

“Unë isha një profet i mirë, i thashë Francesko (Toldo) se do të fitonim 1-0 dhe në fakt do të ishte kështu. Shpresoj të sjell të njëjtin fat edhe këtë herë dhe të them 2-1 për Interin”, ka thënë legjenda e Interit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!