Derisa Nora po kënaqet në pushime, ja me cka po merret Roberit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Derisa Nora po kënaqet në pushime, ja me cka po merret Roberit

13:55 | 05 Shtator 2019

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para pak ditësh i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

E disa ditë pas ndarjes, Nora ka filluar pushimet luksoze ku po shoqërohet nga vajza e saj Renee.

Nga atje Nora po publikon foto provokuese duke ekspozuar linjat e saj përvëluese.

Këto foto janë postimi i fundit nga Nora Istrefi

Nga ana tjetër, Roberit që nga ndarja nga Nora është parë shumë aktiv në muzikë. Ai gjatë gjithë kohës publikon njoftime për vendet ku do të përformoj. /ORAinfo/

Komento: