Deulofeu-Milan, vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Deulofeu-Milan, vjen lajmi i papritur

09:00 | 30 Janar 2019

Watford i ka thënë Milanit se mesfushori Gerard Deulofeu nuk do të shitet në janar, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Milan po shpresonte të transferonte Deulofeu këtë muaj në një marrëveshje kredie për të blerë, por që Watford fillimisht preferonte një shitje të drejtpërdrejtë.

Megjithatë, Hornetët kanë ndryshuar mendjen dhe 24-vjeçari do të qëndrojë së paku deri në fund të sezonit./ORAinfo/

Komento: