Dhëndër më të bukur se Savashi nuk keni parë, e ‘kallë’ dasmën me nusen e tij

20:57 | 09 Dhjetor 2018

Adhuruesit e serialve turke, gjatë do ta mbajnë mend Savashin, që luajti personazhin kryesor te telenovela, Dashuri dhe Ndëshkim.

Ai me bukurin dhe talentin e tij, arriti që për një kohë të shkurtë të marrë zemrën e shumë fansave, përcjell ORAinfo.

Aktori turk, Murat Yıldırım ka bërë shumë ndryshime në jetën personale të tij. Ai është martuar me bukuroshen , Iman Elbani Yildirim.

Çifti në fjalë janë martuar dhe ceremoninë e tyre e kanë mbajtur larg publikut . Por,Savashi ka vendosur që për dëshirën e publikut të na shpalosë një pjesë nga dita më e rëndësishme e jetës së tij…/ORAinfo/

Komento: