Dhjetë persona të lënduar nga një aksident në Vushtrri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dhjetë persona të lënduar nga një aksident në Vushtrri

10:37 | 18 Korrik 2021

10 të lënduar nga një aksident në Vushtrri.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në Vushtrri.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy drejtuesit e automjeteve dhe 10 pasagjerë.

Në aksident të përfshira ishin dy vetura, ndërsa gjashtë femra dhe katër meshkuj kanë pranuar tretman mjekësor e më pas janë liruar.

Rasti ka ndodhur rreth orës 20:30.

Komento: