Dhurata Dora emocionohet nga kjo befasi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dhurata Dora emocionohet nga kjo befasi

10:35 | 25 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur kosovare Dhurata Dora është një ndër personat më të dashur për publikun shqiptarë.

Dhurata pranoi një befasi të këndshme që e bëri atë të emocionohet pafund.

Dhurata Dora ka festuar ditëlindjen, andaj pranoi shumë urime dhe dhurata nga miqtë dhe familja, shkruan lajmi net.

Fansat e saj i kanë bërë këngëtares një befasi të këndshme, e cila e emocionoi pafund atë.

“Faleminderit për surprizën. Ju jeni motivimi im, të dashurit e mi, përkrahësit e mi”, ka shkruar ajo mbi njërën prej imazheve.

Përveç tortës, ata i kishin dërguar Dhuratës edhe një numër dhuratash të ndryshme.

Komento: