Dhurata Dora sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dhurata Dora sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

12:41 | 24 Dhjetor 2019

Dhurata Dora është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga fillimi u bë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe mbushi 27 vite.

Në këtë ditë ajo mori urime të shumta familjarë, miq e fansa./ORAinfo/

Komento: