Diçka e papritur po ndodh në plazhet e Dhërmiut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diçka e papritur po ndodh në plazhet e Dhërmiut

14:30 | 04 Janar 2019

Plazhet e jugut të shqipërisë janë përfshirë nga reshjet e borës.

Këtë të premte dëbora ka zbardhur thuajse të gjithë vendin, por edhe zona të plazhit shqiptar në jug, siç është dhe rasti me Dhërmiun.

Dëbora ka zbardhur të gjithë plazhin e frekuentuar masivisht në stinën e verës, duke i hequr ngjyrat tipike të plazhit me një velo të bardhë.

Me poshte foto te plazhit te Dhermiut:

Komento: