Diellza publikon foto kur ishte 17 vjeçare, pamja e sa do t”iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Diellza publikon foto kur ishte 17 vjeçare, pamja e sa do t”iu befasojë

08:15 | 22 Prill 2019

Ajo po pret që të bëhet nënë për herë të parë.

Bëhet fjalë për modelen kosovare, Diellza Kolgecin, e cila shquhet për bukurinë dhe stilin e veçantë.

Diellza, sot edhe pse është në pritje të ëmbël duket në formën më të mirë të mundshme. Kjo gjë vërehet nga imazhet e shumta, që bukuroshja po i publikon në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka hedhur në instastory dy imazhe të bukura, teksa në njërën prej tyre shihet para një fotografie të bërë, kur ajo ka qenë 17 vjeçare, shkruan rtv21.tv

“Une 17 vjeqe dhe une tash duke prit cdo moment”, ka shkruar Diellza krahas imazhit të bukur, ku duket e veshur me të zeza.

Komento: