Digjen dy vetura në Malishevë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Digjen dy vetura në Malishevë, ka edhe të lënduar

15:13 | 27 Janar 2019

Gjatë ditës së djeshme, dy vetura janë përfshirë nga zjarri, në Mlishevë.

Sipas policisë, viktima ka informuar se në rrethana të panjohura janë përfshirë nga zjarri dy vetura që ishin të parkuara në garazhin e tij.

Në tentim të fikjes së tyre, një person ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Policia po hetojnë rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!