Digjet një banesë në Prishtinë, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Digjet një banesë në Prishtinë, ka të lënduar

10:23 | 18 Tetor 2019

Një banesë është kapluar nga zjarri mëngjesin e ditës së sotme.

T7 raporton nga vendi i ngjarjes se sipas dëshmitarëve zjarri në Ulpianë është shkaktuar si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi, derisa raportohet se një mashkull ka pësuar lëndime të rënda, shkruan Gazeta Express.

Zjarri ka nisur mëngjesin e ditës së sotme, derisa, tashmë në vend të ngjarjes janë policia dhe zjarrfikësit.

Policia e Kosovës ende nuk kanë dhënë detaje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!