Dikur e dëboi , sot Milan po e rikthen yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dikur e dëboi , sot Milan po e rikthen yllin e madh

13:33 | 28 Janar 2019

Watford thuhet se e vlerëson Gerard Deulofeu në 30 milion euro, gjë që do të bëjë Milanin të arrijë një marrëveshje për të rikthyer yllin që dikur e kishte përcjell ORAinfo.

Është raportuar javën e kaluar se Milan po punonte për rikthimin e Deulofeu, por Tuttomercatoweb paralajmëron Watford që kërkon 30 milion euro për spanjollin.

Rossonerët tashmë kanë shpenzuar 70 milionë euro për nënshkrimet e Lucas Paqueta dhe Krzysztof Piatek këtë muaj.

Ish- futbollisti i Barcelonës shënoi katër gola në 17 paraqitjet e Serie A për Diavolo në gjysmën e dytë të 2016-17./ORAinfo/

Komento: