Dikur ishte pjesë e rossonerëve, sot Milani kërkon kthimin e tij

00:00 | 03 Qershor 2019

Watford përballet me një luftë për të mbajtur Gerard Deulofeu, me sulmuesin që tërheq interesin nga tre skuadrat e Serie A.

25-vjeçari ndihmoi Hornets në finalen e FA Cup këtë sezon të kaluar dhe ka parë rritjen e tij të formës në Vicarage Road, përcjell ORAinfo.

Tani, Napoli dhe Milani janë ndër ekipet që raportojnë se janë të etur për të marrë ish-lojtarin e Barcelonës nga skuadra e Premier League./ORAinfo/

Komento: