Disa muaj pasi lindi djalin, Elita ka bërë një ndryshim ‘drastik’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Disa muaj pasi lindi djalin, Elita ka bërë një ndryshim ‘drastik’

00:00 | 15 Janar 2020

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto, në të cilën ka zbuluar barkun.

Për disa muaj pas lindjes, bukuroshja tregon se ka rikthyer në formë trupin e saj./ORAinfo/

Komento: